Hosted Buyer Programı

 

Travel Turkey İzmir her yıl Hosted Buyer Programı ile dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini ağırlamaya devam ediyor. Program dahilinde İzmir’e davet edilen heyetler Travel Turkey İzmir katılımcıları ile fuarın ilk 2 günü bir araya geliyorlar. Randevulu görüşmeler ve Speed Networking organizasyonu ile katılımcılarımız iş ağlarını genişletme fırsatı elde etmiş oluyor. Travel Turkey İzmir fuarının 3. ve 4. günlerinde ise yoğun iş programı sonrasında heyetlerimiz bölgeyi tanımak üzere profesyonel rehberler eşliğinde Fam Trip’e  katılıyorlar.

 

Hosted Buyer kimdir ve nasıl belirlenir?

 

Yurtdışında Türkiye’yi destinasyon olarak tanıtan veya tanıtmaya başlayacak olan tur operatörleri Travel Turkey İzmir fuarı için birer Hosted Buyer adayıdır. Her şirketten yetki sahibi bir kişi için bu fırsat tanınır. Doğru kişilerin seçilmesi adına sektörde pay sahibi kurumların komisyonları bir araya gelir ve hangi şirketlerin bu programa dahil edileceğine karar verir.

 

Randevu sistemine nasıl dahil olabilirim? Sistem nasıl çalışır?

 

TTI fuarına stantlı katılım gösteren bütün firmalar randevu sistemine dahil edilir. Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılır. Uygun gün ve saatler görülerek karşılıklı onay ile randevular belirlenir.

 

Speed Networking nedir?

 

Katılımcılarımızın randevu sistemi ile görüşme imkanı bulamadıkları Hosted Buyer’lar ile kartvizit alışverişi yapabileceği, 5’şer dakikalık görüşmelerden oluşan bir toplantı organizasyonudur. Bu alana yalnızca katılımcı firmalar ve Hosted Buyer’lar erişim sağlayabilir.

 

Program hakkında detaylı bilgi için İngilizce sayfamıza göz atabilirsiniz. 

FUAR HAKKINDA

TRAVEL TURKEY İZMİR
Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi

05 - 07 Aralık 2019

BIZI TakIp EdIn!